Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jesteś takim, jakim się wymyślasz. Rób się!
start ulub autor inni

archiwum

2012 X IX VI IV III II I 2011 XI X IX VIII VII VI V IV III II I 2010 XII XI X IX VII VI V IV I 2009 XII 2008 IX V IV III I 2007 XII X IX VIII VII VI V IV III II I 2006 XII XI

Layout

Wykonała Dżimi
Zdjęcie Laura
Więcej na alcoholic!
Zasila blog4u.pl

015.

Dylemat Panny B. o godzinie siódmej czterdzieści rano - "Co ja mam, do jasnej cholery, ugotować na obiad?!". Nieważne dla niej jest to, że nawet śniadania jeszcze nie zjadła. Powrót bezsenności też jakoś mało ją obchodzi.

Godzina dumania zaowocowała pochłonięciem dwóch jabłek, nic innego w lodówce nie ma, bida aż piszczy.
Żyję na wodzie, zielonej herbacie i kawie. Studenci lubią się wykańczać, szczególnie ci, którzy stali się bezrobotni. Użalanie się nad losem swym do zainteresowań zaliczyć można też.

Tu jest Kerfur, a tu jest kurwa jeż!

Reanimowałam laptopa, zawieruszyłam gdzieś dysk. Równowaga w przyrodzie została zachowana.

Tony słodkości wypływające z ust Zet w moim kierunku powodują napady spazmatycznego śmiechu połączonego z wzrokiem rannej łani.

Zbieram tyłek do drogerii. W ramach akcji "Zrób coś ze sobą, wyglądasz jak poczwara!". Się nie martwić, do wieczora zamienię się motyla z nadwagą. Spokojnie mogę zostać nudystką/naturystką/whatever, gdyż kocham swoje nadprogramowe kilogramy po wczorajszym obżarstwie.

Brak składu i ładu to właśnie TO co dwudziestoletnie rudzielce lubią najbardziej.

Ginger 04.03.2011 [komentarzy 3] Komentuj

smile