Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jesteś takim, jakim się wymyślasz. Rób się!
start ulub autor inni

archiwum

2012 X IX VI IV III II I 2011 XI X IX VIII VII VI V IV III II I 2010 XII XI X IX VII VI V IV I 2009 XII 2008 IX V IV III I 2007 XII X IX VIII VII VI V IV III II I 2006 XII XI

Layout

Wykonała Dżimi
Zdjęcie Laura
Więcej na alcoholic!
Zasila blog4u.pl

033.

Przychodzę, odchodzę, znów za dużo palę i tęsknie. Seksualnych doznań dostarcza mi muzyka, bo jakoś radzić sobie trzeba.

Emma Watson występuje gościnnie w moich snach. Rodzinna zadomowiła się w nich na dobre. Jest wrzesień, myślę już o świętach i nie potrafię ich sobie wyobrazić.

Moja roztrzepana natura działa mi na nerwy. Część serca zostawiłam 157 km od domu. Dom, dom, dom, dlaczego to słowo zawsze brzmi, dla mnie, jak kłamstwo.

Ginger 07.09.2011 [komentarzy 1] Komentuj

032.

05:45

Śmierć bliskiej osoby powinna wywołać u mnie potok łez, zmusić do refleksji, powinnam czuć - nic nie czuję. Byłam na to przygotowana, może dlatego.

Jak Ją wspominam? Pamiętam Jej uśmiech i śmiech, chociaż nie uśmiechała się często. Nie widziałam Jej przed śmiercią, nie mogłam, chyba Ją lubiłam i równocześnie, cholernie, się Jej bałam.

Będę tęsknić. Za świętami, urodzinami i innymi rodzinnymi imprezami, choć tak ich nie znosiłam.

Na ten dzień założę pierścionek, który od Ciebie dostałam. Nie zapomnę, obiecuję.

Ginger 02.09.2011 [komentarzy 0] Komentuj

smile