Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jesteś takim, jakim się wymyślasz. Rób się!
start ulub autor inni

archiwum

2012 X IX VI IV III II I 2011 XI X IX VIII VII VI V IV III II I 2010 XII XI X IX VII VI V IV I 2009 XII 2008 IX V IV III I 2007 XII X IX VIII VII VI V IV III II I 2006 XII XI

Layout

Wykonała Dżimi
Zdjęcie Laura
Więcej na alcoholic!
Zasila blog4u.pl

055.

Wielki powrót. Dwa miesiące spędziłam na obczyźnie. Bardzo dobrze się bawiłam i bardzo dobrze pracowałam. Byłam wielbłądem, krasnalem, pokemonem, trolem a także Kulawym Dżonym.


Jest mi tęskno, bardzo źle, piszę miliony maili do nowych znajomych. Do tych starych też, czasami. Wiecie co, wyjazd z przyjaciółkami uświadamia człowiekowi, że tak naprawdę ich nie znasz. Potrzebuję czasu dla siebie, czasu bez nich, dlatego zamiast do domu uciekłam do Wrocławia.


Rzeczywistość to przytłaczająca dziwka. Oplata Cię swoimi mackami i każe myśleć o takich rzeczach jak mieszkanie, rachunki, rachunki, rachunki oraz awizo z biblioteki. Uciekłabym znów, tyle że kocham, jestem kochana - nie da się, szkoda.


Pierwszy raz w życiu naprawdę byłam tam, gdzie powinnam być. Wszystko co dobre, zdecydowanie, szybko się kończy. Bycie sobą w 250% było takie oczyszczające. 


Polsko, załamałaś mnie tym deszczem i zimnem. Chyba, że płakałaś razem ze mną. Tak, pewnie tak właśnie było. Deszcz żalu nad biednym, rudym, stworzeniem którego Hop zostawił na biurku najpiękniejszy list miłosny w historii.


Zeskanować wszystkie zdjęcia, rysunki, papierki po cukierkach, pamiątki wszystkie jakie mam, potem oblepić tym wszystkim ścianę i czekać na powtórkę.


Chociaż nie, w przyszłym roku podbijam NY. Jeśli nic się nie zmieni, jakieś pierścionki, dzieciaki czy inne dyrdymały - pakuję walizkę i mówię papa!
Nie jestem stworzona do przebywania w jednym miejscu. Gen włóczykija mam we krwi. Rozdarta wewnętrznie jak nigdy. Jezusieniebieski zabierz mnie do nieba!

 Ginger 11.09.2012 [komentarzy 1] Komentuj

smile