Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jesteś takim, jakim się wymyślasz. Rób się!
start ulub autor inni

archiwum

2012 X IX VI IV III II I 2011 XI X IX VIII VII VI V IV III II I 2010 XII XI X IX VII VI V IV I 2009 XII 2008 IX V IV III I 2007 XII X IX VIII VII VI V IV III II I 2006 XII XI

Layout

Wykonała Dżimi
Zdjęcie Laura
Więcej na alcoholic!
Zasila blog4u.pl

165664

‘Dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia’
Dziewczyna przed dwudziestką która w życiu wypaliła już wystarczającą ilość papierosów, przyjaciół, szans, wypiła wystarczającą ilość alkoholi, wystarczająco cierpiała i wystarczająco cierpień zadała by móc skoczyć z wysokości, której tak się boi. Niewiele jest osób, które mogą powiedzieć, że mnie znają w całkiem dosłownym tego słowa znaczeniu, mało kto przebija się przez mur pozornej niechęci i sięga głębiej.

Chodzę późno spać obojętnie czy muszę wstać o 7 czy mogę spać do południa.
Nie lubię ćwierkających nad ranem ptaków i wszelkiego rodzaju światełek ładowarkowych czy tym podobnych kiedy się kładę.

Bywa, że o 4 w nocy dostaję weny do sprzątania całego mieszkania, latam wtedy ze ścierą do 9 rano. Wychodzę z założenia, że małe przemeblowania życiowe, domowe, międzyludzkie – oczyszczają atmosferę. Cenie ponad wszystko sztukę kompromisu. Jestem niecierpliwa, nigdy nie potrafię dossać tabletek na gardło do końca.

Wieczna marzycielka, optymistka, idealistka. Krytykantka. Lubię nawytykać z pełną świadomością jak bardzo bywa to nieznośne. Jestem hipokrytką ( kto nie jest niech pierwszy rzuci kamień ) innych zawsze oceniam bardziej surowo niż samą siebie. Kocham i jak kocham to w ch*j mocno. Kiedy nienawidzę – również, ale trwa to zdecydowanie krócej, wbrew pozorom urazy chować nie lubię.
Krótkotrwale się gniewam, ale jestem nerwusem. Mistrzem Zen też jestem.
Bo jak chcę to potrafię być nie do wyprowadzenia z równowagi.

Nie wierze w boga, nigdy nie wierzyłam, wierze za to w miłość.

smile